Yürüyen Merdiven

İç ve dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış yürüyen merdivenler insan trafiğinin yoğun olduğu hastane, AVM, iş merkezleri ve toplu taşıma istasyonları gibi yerlerde kullanılırlar. Asansörlere nazaran daha fazla insanı sürekli bir şekilde taşımaya yararlar. Döner bir mekanizma üzerinde hareket ederler. Genişlikleri 60cm ile 100cm arasında olabilir. Yürüyen merdivenler yapısı gereği engelli arabası, bebek arabası gibi araçların kullanımına uygun değildir.    

Yürüyen merdivenler tasarım olarak mekana değer katan araçlardır. Tasarlandıkları mekana göre kullanılacak malzemeler belirlenir. Örneğin dış mekanda kullanılacak yürüyen merdiven ile iç mekanda kullanılcak yürüyen merdivende aynı materyal kullanılmaz. Özellikle dış mekan yürüyen merdivenler montajının yapıldığı bölgenin iklim şartlarına göre tasarlanmalıdır. Aksi takdirde istenilen verimin alınması mümkün değildir.

Yürüyen merdiven montajında mekanın trafik sıklığı, talep edilen hız, aynı anda kullanabilecek insan sayısına göre motor ve diğer malzemeler seçilir. 

Mardin Mesalift her tür yürüyen merdiven ihtiyacınız için yanınızdadır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin