Yük Platformu

Genellikle 2 veya 3 duraklı sistemlerden oluşan yük platformları iç veya dış mekanda kullanılabilen hidrolik veya mekanik sistemlerden oluşurlar. Eşya ve yük taşımak ve depolamak amaçlı depolarda, fabrikalarda, lojistik firmalarında kullanılır. Bu platformlarla insan taşınması kesinlikle mümkün değildir. Güvenlik olarak da buna göre tasarlanmamışlardır. Mardin Mesalift olarak her türlü yük platformu ihtiyacınızı doğru bir şekilde karşılıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilir, size uygun teklifi alabilirsiniz.

Yük platformları ihtiyaçlarınızın doğru belirlenmesi, hem verimlilik hem de uzun süreler verimli şekilde kullanımı açısından çok önemlidir. İhtiyaç analizi yaparken yük platformunun kurulacağı yerin kapasite ve alan değişkenlerinin doğru tespit edilmesi gerekir. Sizinle yapacağımız bu çalışma neticesinde ihtiyacınıza en uygun yük platformunun belirlenmesini sağlıyoruz. 

Siz de ihtiyacınıza en uygun yük platformu için bizi hemen arayabilir, Mardin Mesalift’in ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. 

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin