Asansör Montaj, Bakım ve Revizyonu

Asansör montaj, bakım ve revizyon talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de Mardin Mesalif’in sunduğu ayrıcalıklardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Asansör Montajı

Günümüzde gerek yüksek katlı yapıların artması, gerekse yönetmelik değişiklikleriyle artık çok katlı bütün yapılarda asansör bulundurulması yönetmeliklerle zorunlu hale getirililmiştir. Bu zorunluluğu karşılarken amacımız uluslararası standartlara uygun asansör montaj hizmeti vermektir. Montajı yapılan asansörün şık, modern ve aynı zamanda güvenli olması gerekir. Mardin Mesalift olarak birinci önceliğimiz memnuniyet ve güveninizdir.  Yapılarınıza yeni asansör montaj hizmeti veriyoruz. 

Asansör Bakım ve onarımı

Asansör montajı bittikten sonra mutlaka yapılması gereken periyodik bakım anlaşmasının alanında uzman ve yetki belgeleri olan bir firmayla yapılmasıdır. Bu sözleşme sizi asansörün olası sebep olabileceği kazalara karşı korumak için önemlidir. Böylece söz konusu asansörlerinizin bakımından sorumlu yetkili firma asansörünüzün güvenli bir şekilde, yönetmeliklere uygun çalıması için gerekli tedbirleri sizlerle koordineli bir şekilde gerçekleştirecektir.

Asansör Revizyonu

Teknolojinin ilerlemesiyle yeni güvenlik tertibatları ve standartları geliştirilmektedir. Bu standartlar doğrultusunda yapınızda bulunan asansörlerin yeni yönetmeliklere uygun hale getirilmesi ve her sene yapılan kontrollerde geçerli etiket alarak hizmete uygunluğunun ispatı gerekmektedir. Mardin Mesalift olarak bu noktada size asansör revizyon hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde eski asansörlerinizi revize ediyor, belediyelerin yetkilendirmiş olduğu kontrol firmalarının testlerinden geçecek hale getiriyoruz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin