Monşarj (Yemek) Asansörü

Monşarj, yani yemek asansörleri restaurant, otel, hastane gibi yerlerde küçük boyutta yüklerin taşınması için tasarlanmışlardır. Boyutlarının küçük oluşu sebebiyle montaj için fazla yer kaplamazlar. Monşarj asansörleri küçük yük asansörleri olarak da düşünebiliriz. Özel tasarımları sayesinde katlar arası yemek servislerinin hızlı ve konforlu bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Taşınacak yük tipine göre tasarlanır ve montajları yapılır. Yemek taşımak için olan modellerin yapımında kullanılcak olan materyalin direkt olarak gıdaya temas etmese de hijyen standartlarına uygun olması gerekir. Monşarj asansör içine raflar konularak bardak, tabak gibi yüklerin aynı anda fazla miktarda taşınması sağlanabilir. Hemen yanında bulunan kontrol ünitesi sayesinde istenilen kata tek tuşla gönderim sağlanır. 

Yemek ve hastanelerde kullanılacak asansörlerin antibakteriyel malzeme ile imalatı önem arzetmektedir. Böylece maksimum hijyen sağlamak için gerekli şartlar sağlanır. 

Yemek asansörleri çoklu raf sistemine uygun tasarlanabilir. Taşınacak yükün boyutuna göre raf yükseklikleri ve sayıları ayarlanabilen bu asansörler kullanım açısından büyük esneklik ve rahatlık sunmaktadırlar.

Siz de ihtiyacınız olan monşarj (yemek) asansörlerinin montaj, bakım ve revizyonu için bizimle iletişime geçebilir, Mardin Mesalift ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin