Yük Asansörü

Temelde depo, mağaza, fabrika, AVM, bina gibi yerlerde eşya ve yük taşıma amacıyla tasarlanan ve montajı yapılan asansör türüne yük asansörü denir. Yük asansörleri sadece ağır yükleri taşıyacak şekilde tasarlanmaz, aynı zamanda yapımında kullanılan malzemeler de ağır yüklerin verebileceği zararlara dayanacak şekilde seçilir.

Yük asansörleri 100kg ile 22 Ton arasında taşıma kapasine sahip olabilirler. Bu asansörlerde her ne kadar insan asansörlerinde olduğu gibi konfor ve hız aranmasa da Mardin Mesalift olarak talebiniz doğrultusunda bu opsiyonları da size sunuyoruz.

Montajını yaptığımız yük asansörlerimiz en ağır şartlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yine insan asansörlerinde olduğu gibi bu asansötlerin de periyodik bakımlarının ve servis hizmetinin düzenli ve ehil kişilerce yapılması hayati önem arz etmektedir.

Mardin Mesalift olarak sizlerin yük asansörü ihtiyacını en uygun fiyata en iyi kalitede sunmayı kendimize misyon edinmiş bir firmayız. Bütün asansör tiplerinde güler yüzlü ve kaliteli hizmet için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin