İnsan Asansörü

Çok katlı yapılarda insanların katlar arasında dolaşımını merdivene ihtiyaç duyulmadan konforlu bir şekilde dolaşımını sağlayan asansör tipi insan asansörü olarak adlandırılır. İnsan asansörleri istenilen kapasiteye göre tasarlanabilirler. İnsan asansörlerinin hızları kat sayısı, daire sayısı, trafik yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Konfor değişkenleri arasında önemli bir rol alan hız, doğru ayarlanmadığı takdirde rahatsız edici olabilir. Bu asansörlerin harekete başlama ve katta durma esnasında konforlu bir şekilde hızlanmalı ve yavaşlamalıdır.

İnsan asansörlerinde dikkat edilebilecek diğer bir husus da ilgili yönetmeliklere uygun bir şekilde tasarlanmış ve montajının yapılmış olmasıdır. Periyodik bakımlarının düzenli yapılması, montaj sonrası servis hizmetinin zamanında ve standartlara uygun yerine getirilmesi asansörünüzün uzun yıllar boyunca ilk günki konfor ve rahatlığında kullanılmasını sağlayacaktır.   

Ayrıca teknolojinin ilerlemesiyle birlikte daha güvenli asansörlerin insanların hizmetine sunulması kaçınılmazdır. İlgili yönetmelikler de bu gelişimlere kayıtsız kalmaz ve güncellenirler. Bu sebeple asansörünüzü düzenli ve güvenli bir şekilde kullanabilmek için gerekli olan revizyonları yapmanız da gerekmektedir. İşte bütün bu süreçlerde Mardin Mesalift olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin