Panoramik Asansör

Modern mimariye sahip yapılarda tercih edilen panaromik asansör tipleri estetik bir güzellik katmakla kalmaz, aynı zamanda asansör korkusu olanların daha güvenli ve konforlu bir şekilde katlar arası geçiş yapmasını sağlar. Bu asansörlerin temel amacı bina estetiğine uygun şekilde tasarlanarak, söz konusu yapıya değer katmasıdır. Yapının tasarımına göre alanında uzman ekip tarafından montajı yapılacak asansör şekli belirlenir. 

Panoramik asansörler dairesel, oval, üçgen, kare vb şekillerde olabilir. Asansör kabini camlarla kaplı olduğu için keyifli ve ferah bir seyir sunar. Montajda kullanılan camlar özel imal edilmiş, temperli, darbelere son derece dayanıklı camlardır. 

Diğer bir avantajları da hem bina içine hem de bina dışına montajları mümkün olduğu için alandan tasarruf sağlamalarıdır. Dışarıya montajı yapılan panoramik asansörler dış hava koşullarına uygun şekilde tasarlanırlar. 

Mardin Mesalift olarak yapılarınıza estetik ve konfor katan panoramik asansör montaj, bakım ve revizyon hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle hemen aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin