Hidrolik Asansör

Hidrolik asansörler düşük trafik yoğunluğuna sahip, asansör dairesinin olmadığı ve makine daireli asansörlere nazaran daha kısa mesafelerde çalışabilecek asansör tipidir. Bu asansörlerde makine dairesi yerine hidrolik sistemin kurulacağı uygun bir zemin yeterli olacaktır. Hidrolik asansörlerle yük, eşya, araç vb her şey taşınabilir. İnişlerde asansörün ağırlığı kullanıldığı için enerji sarfiyatı açısından da ekonomik asansörlerdir. Hidrolik asansörlerin hareketi hidrolik yağ basıncı sayesinde olur. Enerji kesilmesi durumunda hidrolik sistem asansörün ağırlığını kullanarak aşağı inebilmesini sağladığı için, bu tarz durumlarda binadan tahliye sürecini de kolaylaştırır. 

Ayrıca hidrolik asansörler makine dairesine ihtiyaç duymadıkları için çatı tasarımında özgürlük tanır. Böylece terasa ulaşımda bir engel oluşturmaz.  Yine hidrolik mekanizma sayesinde darbesiz ve konforlu hareket olanağı sağlar. Hareket eden bir motor olmadığı için nispeten daha sessiz çalışabilirler. 

Hidrolik asansörlerin diğer bir avantajı ise daha geniş kabin alanı sunmalarıdır. 
Bu asansörler 1m/s maksimum hıza erişebildiklerinden ve hidrolik basınçla çalıştıklarından çok yüksek yapılarda tercih edilmemelidir.

Hidrolik asansörlerin montaj, bakım ve revizyon işlemlerinin tamamını müşteri memnuniyeti ve yasal mevzuatı göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Siz de asansör ihtiyaçlarınızı yetkin bir firmaya yaptırmak, montaj sonrası sorunsuz hizmet almak istiyorsanız hemen 0552 716 97 47 ve 0482 502 97 47 numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin