Engelli Asansörü

Engelli asansörleri, engelli bireylerin merdiven gibi engellerin rahatlıkla ve konforlu bir şekilde aşılması için tasarlanmış asansör tipidir. Bu asansörler kabin tipinde olabileceği gibi, merdiven kenarlarında platform şeklinde de yapılabilir. Hem iç mekan, hem de dış mekana uygun tasarlanabilen engelli asansörleri ilgili yönetmeliklere uygun şekilde tasarlanmalı ve montajları yapılmalıdır. 

Bu tarz asansörler aynı zamanda yapının estetiğine uygun şekilde tasarlanmalı ve montajları yapılmalıdır. Engelli asansörlerinin periyodik bakım ve servis hizmetlerinin düzenli yapılması söz konusu asansörlerin uzun yıllar boyunca ilk montajının yapıldığı andaki konfor ve güveni sunması açısından önemlidir. Engelli asansörlerinde asansör düğmeleri uygun boyutlarda ve erişimi kolay şekilde tasarlanmalı ve montajı yapılmalıdır. Ayırca sesli destek sistemiyle kullanıcıya hangi katta olduğu, asansörün hareket yönü gibi bilgiler de verilmelidir.

Siz de engelli asansör ve platformları için bizimle iletişime geçebilir, Mardin Mesalift’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mardin Asansör Bakım

İletişim

Tel

0552 716 97 47

0482 502 97 47

Adres

Nur Mh. 57. Cad Deniz 5 Sitesi A Blok No:3G, 47100 Artuklu/Mardin